Pentru informatii si preturi actualizate va rugam vizitati noul nostru website: www.ecopertare.ro

CATEGORII PRODUSE
INFO UTILE

    Job-uri amsolutii

    Cerinţe:

    - experienţă minim 1 an într-un job similar;
    - cunoştinţe avansate de Corel şi Photoshop;
    - cunostiinte medii de fotografie ( setari DSRL, editare, etc.);
    - cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu;
    - abilităţi de comunicare;
    - disponibilitate lucru peste program.

    Sarcini/Responsabilităţi:

    - verificarea fişierelor si pregătirea acestora pentru tipar;
    - realizarea de layout-uri şi machete grafice;
    - vectorizare & concepţie sigle;
    - prelucrare imagini;
    - printare pe diferite echipamente digitale, tipar digital, plotter, etc.;
    - mentenata website-uri ale companiei: upload produse, bannere, informatii, newsletter, etc;

    Ofertă (bonusuri, beneficii)

    - salariu motivant, raportat la implicarea in activitate si la realizarile firmei;
    - plata orelor suplimentare;
    - mediu de lucru profesionist;
    - posibilitatea creşterii pe plan profesional;
    - servicii medicale;
    - prime in functie de performante.

    Trimiteti-ne CV-ul dvs. la jobs[at]amsolutii[dot]ro

    Multumim